NÁVRHY ZAHRAD NA MÍRU
5643-echinacea-purpurea-trapatka-nachova.jpg
bylinky-kveten05-1.jpg
c830e809a8_51222562_o2.jpg
Nabízíme návrhy zahrad v daném stylu dle požadavků klienta. Navrhujeme zahrady u rodinných domů, předzahrádky, reprezentativní plochy pro firmy, zahrady pro relaxační centra a meditaci. Zahrady bezpečné pro děti z pohledu druhového složení a organizace plochy.
NÁVRHY A REKONSTRUKCE STARÝCH ZAHRAD
DSC_0281.jpg
DSCF9789.JPG
DSC_0279.jpg
Každou zahradu není třeba zakládat takzvaně "na zelené louce" Exitsuje nesporná výhoda již stávajíci adaptované vegetace a vzrostlých stromů. Řada z nás koupila staší dům s již existující starou zahradou a neví si s ní rady. Není třeba vše odstranit a začít znova! Nabízíme možnost rekonstrukce a omlazení již existující zahrady a úpravu do daného stylu, který odpovídá současným potřebám jejich obyvatel.
MAGICKÉ ZAHRADY
DSC_0078.jpg
DSCF9688x.jpg
DSC_0018.jpg
Navrhujeme specializované zahrady s danou tématikou. Specializujeme se na MAGICKÉ ZAHRADY, tedy zahrady osázené léčivými bylinami a kořením v daném stylu. Například Magické rostliny keltů.
NÁVRHY A VIZUALIZACE ZA ÚČELEM PRODEJE
Návrhy zahrad a návrhy na rekonstrukci zahrad za účelem prodeje pro soukromé osoby i realitní kanceláře. Vizualizace daného prostoru pro zvýšení kvality nabízené nemovitosti.
Fotografie0032.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one